روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "حسین‌زاده؛ چهره ویژه استقلال در بازی با الهلال" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسین‌زاده؛ چهره ویژه استقلال در بازی با الهلال

چهره ویژه استقلال در بازی با الهلال بدون تردید امیرحسین حسین زاده بود.

چهره ویژه استقلال در بازی با الهلال بدون تردید امیرحسین حسین زاده بود. به گزارش فرتاک ورزشی، در بین خریدهای جدید استقلال کمترین اسم و رسم را همین حسین زاده داشت و آنقدر گمنام بود که کسی برای پیداشدن یک ستاره جدید در تیم به او امید نمی بست. اما این جوان 20ساله در بازی با الهلال بهتر از تمام خریدهای اسمی عمل کرد و مقابل حرفه ای های الهلال اصلا کم نیاورد. مهاجم تکنیکی استقلال در چند صحنه مدافعان حریف را مقهور تکنیک و سرعت خودش کرد و اگر کمی باتجربه تر و البته خوش شانس تر بود، می توانست نامش را در بین گلزنان بازی هم جا بدهد. حسین زاده که سابقه بازی در تیم ملی نوجوانان را دارد، از 2سال قبل با پیراهن سایپا وارد لیگ برتر شد و در همان ابتدا نظر کارشناسان را به خودش جلب کرد. او در لیگ18برای نخستین بار توسط علی دایی به بازی گرفته شد و در 14بازی 4گل زد. اما فصل بعد یک مصدومیت سنگین از ناحیه رباط صلیبی، مسیر پیشرفت او را کمی عقب انداخت تا بالاخره در 20سالگی به استقلال برسد. حسین زاده در نخستین بازی اش نشان داد فرهاد مجیدی برای جانشینی مهدی قائدی می تواند حساب ویژه ای روی او باز کند. جالب است بدانید دیگر خرید استقلال از سایپا یعنی ابوالفضل جلالی نیز به اعتقاد کارشناسان بازیکن بسیار خوب و آینده داری است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسین‌زاده؛ چهره ویژه استقلال در بازی با الهلال از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×