روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت مدیر تیم تراکتور | فرتاک ورزشی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت مدیر تیم تراکتور | فرتاک ورزشی

مدیر سابق تیم تراکتور به این تیم بازگشت

به گزارش فرتاک ورزشی، با حکم مدیرعامل باشگاه، کاظم محمودی به عنوان مدیر تیم فوتبال تراکتور معرفی شد.بر اساس این حکم، کاظم محمودی به عنوان مدیر تیم فوتبال تراکتور در فصل 1400-1401 فعالیت خواهد کرد.کاظم محمودی از پیشکسوتان تراکتور و فوتبال تبریز است که سابقه حضور در این باشگاه به عنوان مدیر و مربی را نیز در کارنامه خود دارد.محمودی فوتبال خود را از تیم ایدم تبریز آغاز کرده و سابقه بازی در تیم های تراکتور، استقلال تهران، صبا و استقلال اهواز را دارد.وی محمودی بعد از پایان دوران فوتبالش به مربی گری روی آورد وبا تیم تراکتور به لیگ برتر صعود کرد و قهرمان جام حذفی با تونی اولیویرا شد . وی در تیم تراکتور تبریز دستیار سرمربیانی همچون کمالوند ومجید جلالی و تونی اولیویرا و جان توشاک و محمد تقوی و جورج لیکنز بوده است. محمودی مدتی نیز به عنوان مدیر تیم های پایه و سرمربی تیم امید تراکتور مشغول به کار بود.در سال ۹۶ مدیر تیم تراکتور در زمان سرمربیگری یحیی گل محمدی و ارطغرل ساغلام بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت مدیر تیم تراکتور | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×