روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال جنوب تهران با حضور در لیگ دسته سوم به فوتبال بازگشت!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال جنوب تهران با حضور در لیگ دسته سوم به فوتبال بازگشت!

استقلال جنوب تهران در لیگ دسته سوم کشور حاضر خواهد شد.

استقلال جنوب تهران در لیگ دسته سوم کشور حاضر خواهد شد. به گزارش فرتاک ورزشی تیم فوتبال استقلال جنوب تهران یکی از تیم های با سابقه استان تهران که سالیان زیادی از قدمت این باشگاه میگذرد در فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱ در مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور حاضر خواهد بود.استقلال جنوب تهران که موفق شده بود با قهرمانی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در سال ۹۸ به لیگ دسته اول صعود کند بر خلاف تصور همگان با فروش امتیاز این تیم به سرخپوشان پاکدشت به نوعی فعالیت این تیم ریشه دار نیز متوقف شد و خبری از جنوبی های تهرانی در دسترس نبود تا اینکه استقلال جنوب با خرید امتیاز تیم لیگ سه ایی پرسپولیس خورموج دوباره به فوتبال کشور باز خواهد گشت.گفتنی است هدایت تیم فوتبال استقلال جنوب تهران در لیگ دسته سوم کشور بر عهده محمد پورحسین مربی با سابقه و پیشکسوت این باشگاه خواهد بود و تمرینات و تستگیری این تیم از روز گذشته در ورزشگاه دانشگاه امیرآباد تهران استارت خورده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال جنوب تهران با حضور در لیگ دسته سوم به فوتبال بازگشت! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×