روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "آیا مجیدی شروع مجدد های بیهوده مهدی پور را دیده؟!/ پلی میکر را بی خیال شوید، یک کاشته زن پیدا کنید!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آیا مجیدی شروع مجدد های بیهوده مهدی پور را دیده؟!/ پلی میکر را بی خیال شوید، یک کاشته زن پیدا کنید!

استقلال مجیدی از نبود یک بازیکن طراح رنج می برند.

استقلال مجیدی از نبود یک بازیکن طراح رنج می برند. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از جدای مهدی قایدی و فرشید اسماعیلی از استقلال، این تیم از نداشتن یک بازی ساز رنج می برد و خیلی ها مشکل اصلی تیم مجیدی را نداشتن یک طراح می دانند.اما استقلال به جز از دست دادن دو طراح اصلی اش، دو بازیکن تاثیرگذار در شروع مجددها ( ضربات خطا و کرنر) را نیز از دست داده و بطوری که مهدی مهدی پور در شش بازی اخیر بیش از ۲۵ کرنر و ضربات ایستگاهی به سمت دروازه حریفان سانتر کرده که همگی بی تاثیر بوده و هیچ دست آوردی نداشته است.جالب اینجاست هرچقدر که مهدی پور ضربات شروع مجدد را بد و بی هدف ارسال می کند، باز هم پشت توپ قرار می گیرد که نه کادر فنی از او می خواهد دیگر پشت توپ قرار نگیرد و کاشته نزند، نه خود مهدی پور این ضعف بزرگش را تقویت می کند تا ارسال هایش دقت لازم را داشته باشد و به مهاجمان برسد. در همین راستا، شما اگر بازی های استقلال را در ۶ مسابقه اخیر به دقت نگاه گرده باشید، این تیم در هر مسابقه کلی کرنر و ضربات ایستگاهی نصیبش شده ولی هیج استفاده ای از آن نکرده، چون این تیم بازیکنی به نام مهدی پور دارد که قادر نیست ایستگاهی هدف دار بزند و بازیکنان را در موقعیت گل قرار دهد.همانطور که می دانید، بازیکنانی که، کرنر یا خطا را ارسال می کنند، اکثرا تبحر خاصی در آن دارند و هر ارسال آنها یک خطر جدی را روی دروازه حریفان بوجود می آورد، ولی متاسفانه مهدی پور تا الان حتی یک ارسال درست و حسابی روی دروازه حریفان ارسال نکرده است و بیشتر برای رفع تکلیف پشت توپ قرار گرفته است! حال اینکه چرا تا الان کادر فنی استقلال این مشکل آشکار را متوجه نشده و حداقل در یک مسابقه، ضربات مجدد را به بازیکن دیگری نسپرده، مشخص نیست؟! شاید هم آنها برنامه خاصی برای این تاکتیک که خیلی از تیم ها از آن بهترین بهره را می برند، کادر فنی استقلال به این تاکتیک اعتقادی ندارد!به قلم علی مسعودیبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آیا مجیدی شروع مجدد های بیهوده مهدی پور را دیده؟!/ پلی میکر را بی خیال شوید، یک کاشته زن پیدا کنید! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×