روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "این شش بازیکن پشت دست مجیدی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

این شش بازیکن پشت دست مجیدی

6 بازیکن استقلال بحث های داغی درباره جدایی شان و رفتن به تیم های دیگر در نقل و انتقالات وجود دارد؛ مهره هایی که آبی ها اولویت را روی معاوضه آنها گذاشته اند.

6 بازیکن استقلال بحث های داغی درباره جدایی شان و رفتن به تیم های دیگر در نقل و انتقالات وجود دارد؛ مهره هایی که آبی ها اولویت را روی معاوضه آنها گذاشته اند. به گزارش فرتاک ورزشی، اظهارنظر چند روز قبل فرهاد مجیدی مبنی بر زیر نظر داشتن دو بازیکن خارجی و دو بازیکن داخلی برای جذب در نیم فصل باعث شد تا سیلی از گمانه زنی ها درباره لیست خروجی و نفرات جدیدی که مد نظر سرمربی آبی ها هستند در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شوند.نکته مهم درباره استقلال این است که همین حالا در لیست این تیم نفرات زیادی حضور دارند و ترافیک عجیبی در برخی پست ها وجود دارد. در این خصوص حتی کار به جایی رسیده که فرهاد مجیدی برای هر مسابقه مجبور است 4، 5 بازیکن خود را از لیست 20 نفره خارج کند و آنها را روی سکو بفرستد.از آنجایی که بازی نکردن و حتی ننشستن روی نیمکت برای هیچ فوتبالیستی خوشایند نیست، پیش بینی می شود که استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل بیشترین تعداد خروجی را داشته باشد.در این باره بابک مرادی که جدایی اش از استقلال قطعی است و بعد از بازی با مس رفسنجان هم با حضور در تمرین رسما از هم تیمی هایش و کادرفنی خداحافظی کرد. همچنین رشید مظاهری که فقط در یک بازی با ذوب آهن به عنوان تعویضی به زمین رفته، از شرایطش ناراضی است و مشخص است که قصد جدایی دارد.نفرات دیگری هم در استقلال حضور دارند که به خاطر ترافیک بازیکن در پست هایشان کمتر در ترکیب قرار می گیرند. بازیکنانی مثل سعید مهری، آرش رضاوند، محمدرضا آزادی و فردین رابط که درباره نفر آخر باید گفت او حتی یک بار حضور در ترکیب را هم تجربه نکرده است.در چنین شرایطی طبیعی است با توجه به اظهارنظر مجیدی برای جذب بازیکن در نیم فصل باید لیست آبی ها خالی شود تا نفرات جدید جایگزین شوند و این مساله نیازمند جدایی برخی بازیکنان است.سیاستی که فرهاد مجیدی و باشگاه استقلال برای نقل و انتقالات در نظر گرفتند، تقویت تیم در راستای حفظ منافع باشگاه است. از آنجایی که باشگاه ها در نیم فصل خیلی کم بازیکنان خوب خود را آزاد می کنند، طبیعتا باشگاه استقلال کار سختی برای جذب ستاره های تیم های دیگر که مد نظر مجیدی هستند خواهد داشت. از اینرو سیاست استقلالی ها این است بازیکنان توانمند خود را با نفرات مد نظرشان در باشگاه های دیگر معاوضه کنند.در این خصوص گمانه زنی ها و شایعات متعددی هم مطرح شده است. گفته می شود استقلال به برخی باشگاه ها پیشنهادهایی درباره معاوضه بازیکنانی که نام شان در بالا برده شد را داده و در صورتی که آنها راضی به آزاد کردن ستاره تیم شان شوند حاضر است نفراتی که کمتر مد نظر مجیدی هستند را آزاد کند.در چنین شرایطی می توان 6 بازیکنی که نام شان برده شد را مهره های کلیدی استقلال در نقل و انتقالات دانست. در اوضاعی که باشگاه های دیگر ستاره های تیم خود را آزاد نمی کنند، مجیدی و استقلال مزیتی نسبت به تیم های دیگر دارند تا با معاوضه بازیکنان و دادن نفراتی که تیم های دیگر در آنها ضعف دارند، بازیکنان مد نظر خود را به خدمت بگیرند واین مساله به تقویت تیم و توازن در لیست بازیکنان برای نیم فصل دوم کمک خواهد کرد.چند روز دیگر نقل و انتقالات زمستانی به طور رسمی آغاز می شود و به نظر می رسد با شروع این مساله بیشتر درباره مهره های مد نظر فرهاد مجیدی اطلاعات به دست بیاوریم و اخبار در این خصوص دوباره داغ شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " این شش بازیکن پشت دست مجیدی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×