روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "جنگ مدعیان صعود | فرتاک ورزشی" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جنگ مدعیان صعود | فرتاک ورزشی

تیم های مس کرمان و استقلال خوزستان در هفته چهاردهم لیگ یک باید به مصاف یکدیکر بروند.

تیم های مس کرمان و استقلال خوزستان در هفته چهاردهم لیگ یک باید به مصاف یکدیکر بروند. به گزارش فرتاک ورزشی، رقابتهای لیگ دسته یک به هفته سیزدهم خودش رسیده است و تیم های استقلال خوزستان و شهرداری آستارا به مصاف یکدیگر می روند. مس کرمان در ۴ دیدار اخیر به ۴ پیروزی رسیده است و حالا برای نزدیک تر شدن به صدر جدول باید به مصاف استقلال خوزستان برود که خودش مدعی صعود است. استقلال خوزستان که در این فصل ابتدا کار خودش را ضعیف آغاز کرد اما رفته رفته همراه با سهراب بختیاری زاده نتایج خوبی کسب کرد، با کسب ۲۵ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفته است، سهراب در این بازی روی درخشش امید افشون، فرشادجانفزا و علی کیانی فر حساب ویژه ای باز کرده است. دیدار دو تیم روز چهارشنبه ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جنگ مدعیان صعود | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×