روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر "شفر لیست مازاد خود را آماده کرد!" از منبع فرتاک درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شفر لیست مازاد خود را آماده کرد!

لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی با پدیده، قرار است این لیست در جلسه احتمالی کمیته فنی رو شود.

لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است، ولی با توجه به حساسیت بازی با پدیده، قرار است این لیست در جلسه احتمالی کمیته فنی رو شود. به گزارش فرتاک ورزشی، در ادامه روند ناکامی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و کنار رفتن از جام حذفی روز گذشته موضوع تغییرات در فهرست نفرات تیم استقلال به شکلی جدی از سرپرست باشگاه استقلال سؤال شد. فتحی که معتقد بود باید این اتفاق هر چه دقیق تر و با برنامه تر در تیم اجرا شود به موضوع دخالت کمیته فنی در این بحث اشاره کرده و گفت: «قطعاً این اتفاق می افتد. در جلسه قبلی کمیته فنی در همین باره هم بحث و قرار شد در جلسه بعدی هم در این باره از شفر لیستی دریافت شود». او گفت: «قرار است بازیکنانی که شفر فکر می کند در این فصل نتوانسته اند نیازش را برآورده کنند را به من و کمیته فنی معرفی کرده و در نقطه مقابل در پست هایی که نیاز به ترمیم دارد اسامی بازیکنان مد نظرش را به ما بدهد». فتحی گفت: «باشگاه هم با توجه به توان و بضاعتش نسبت به ترمیم این پست ها اقدام خواهد کرد». ناگفته نماند نزدیکان باشگاه در این باره به خبرورزشی اعلام کردند همین حالا هم لیست نفرات مازاد و مورد نیاز شفر آماده است ولی با توجه به حساسیت بازی با پدیده، قرار است این لیست در جلسه احتمالی کمیته فنی رو شود. البته قبل از آن این لیست به دست سرپرست موقت باشگاه خواهد رسید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شفر لیست مازاد خود را آماده کرد! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×