روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "وضعیت نامشخص بابک مرادی برای بازی با مس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وضعیت نامشخص بابک مرادی برای بازی با مس

ورزش سه نوشت: هافبک استقلالی ها به دلیل مصدومیت در تمرینات تیمش حضور ندارد.

بابک مرادی وینگر استقلال که با پایان محرومیت خود در چند مسابقه آخر تیمش به میدان رفته و عملکرد نسبتا خوبی نیز داشته، این روزها به خاطر مصدومیت تمرین نمی کند.مرادی از روز گذشته به دلیل احساس درد در پای خودش با لباس شخصی به محل تمرین استقلال می رود. او امروز هم نظاره گر بازی درون تیمی آبی ها بود و در این مسابقه غایب بود.مرادی زیر نظر کادر پزشکی فیزیوتراپی می کند و امیدوار است به بازی هفته آینده با مس رفسنجان برسد اما وضعیتش برای این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار دارد. باید دید پزشکان استقلال می توانند مرادی را به مسابقه روز دوشنبه هفته آینده برسانند یا خیر.258 251

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وضعیت نامشخص بابک مرادی برای بازی با مس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×