روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "حمایت از ۲۷ گروه همیار زنان سرپرست خانوار در استان چهارمحال و بختیاری" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حمایت از ۲۷ گروه همیار زنان سرپرست خانوار در استان چهارمحال و بختیاری

یکصد و ۷۰ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت بهزیستی در استان چهارمحال و بختیاری عضو گروههای همیار هستند و به منظور دستیابی به استقلال و خودکفایی اقتصادی و اجتماعی تلاش می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی بهزیستی ،نرگس عسگری مدیر کل بهزیستی استان در سفر به شهرستان اردل و بازدید از گروه همیار زنان سرپرست خانوار این شهرستان گفت: به منظور دستیابی به استقلال و خودکفایی اقتصادی و اجتماعی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش و استفاده از قابلیت های جمعی، گروههای همیار زنان سرپرست خانوار تشکیل می شود و افراد در قالب گروه به فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مشترک با حمایت سازمان بهزیستی می پردازند. مدیرکل بهزیستی استان افزود: در استان چهارمحال و بختیاری یکصد و هفتاد زن سرپرست خانوار در قالب ۲۷ گروه همیار در زمینه های آشپزی، نانوایی، تولید لباس محلی، پوشاک و خیاطی فعالیت می کنند. عسگری خاطرنشان کرد: این گروه ها با هدف توسعه اجتماعی، ظرفیت سازی و ارتقاء سطح خودباوری و در نهایت توان افزایی و توانمندسازی جامعه هدف و تغییر رویکرد حمایتی به توانمندسازی تشکیل شده اند و راه اندازی این گروه ها موجب کاهش مدت حمایت های مستمر سازمان کم شدن سطح وابستگی جامعه هدف و افزایش خود اتکایی اقتصادی، روانی، اجتماعی زنان سرپرست خانوار می گردد.مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری همچنین با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال و توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی گفت: تعهد اشتغال سال ۹۹ این استان یک هزار و ۳۵۹ نفر بود که تاپایان سال یکهزار و ۷۰۰ فرصت شغلی در سامانه ثبت و ایجاد شد و برای ایجاد این تعداد شغل ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.46

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حمایت از ۲۷ گروه همیار زنان سرپرست خانوار در استان چهارمحال و بختیاری از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×