روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "قول شیخ دیاباته به فرهاد مجیدی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قول شیخ دیاباته به فرهاد مجیدی

آقای گل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر که در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا نیز یکی از شانس های آقای گلی به شمار می رود به فرهاد مجیدی به صورت شفاهی قول ماندن داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی به محض بازگشت از عربستان در صحبت هایی که با مدیران باشگاه داشته، اعلام کرده برای رسیدن به موفقیت در قاره آسیا و قهرمانی احتمالی لیگ قهرمانان به ستاره هایش ازجمله مهاجمانش در خط آتش این تیم نیاز مبرم داشته و اعلام کرده است شیخ دیاباته و مهدی قایدی باید در استقلال ماندنی شوند. آقای گل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر که در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا نیز یکی از شانس های آقای گلی به شمار می رود به فرهاد مجیدی به صورت شفاهی قول ماندن داده است و این طور مطرح شده که اگر پیشنهاد جدی برای تمدید قرارداد از طرف باشگاه استقلال مطرح شود او به طور حتم روی این موضوع به صورت قطعی فکر کرده و به احتمال زیاد با تمدید قراردادش برای سومین فصل پیاپی در جمع آبی ها ماندنی خواهد شد.256 252

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قول شیخ دیاباته به فرهاد مجیدی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×