روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خیال فرهاد مجیدی راحت شد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خیال فرهاد مجیدی راحت شد

اعضای تیم استقلال از فردا تمرینات خود را در زمین صنایع دفاع برگزار می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از کش و قوس های فراوان مدیران باشگاه استقلال موفق شدند مشکل زمین تمرین این تیم را حل کنند. استقلال از حدود یک سال پیش با مشکل زمین تمرین دست و پنجه نرم می کرد اما با آمدن مصطفی آجورلو این مدیر وعده حل مشکل را داد و حالا به وعده اش عمل کرده است.بعد از تایید نهایی زمین چمن صنایع دفاع واقع از میدان نوبنیاد تهران توسط فرهاد مجیدی و بیژن طاهری قرارداد این مجموعه با استقلال در نهایت امروز امضا شد و آبی ها دیگر مشکل زمین نخواهند داشت.بنا بر توافق انجام شده اعضای تیم استقلال از فردا به زمین صنایع دفاع می روند و به طور دائم تا پایان فصل تمرینات خود را در این مجموعه برگزار می کنند.زمین صنایع دفاع در زمان حضور صباباتری تهران در لیگ برتر مورد استفاده این تیم بود. این زمین که امکانات مناسبی هم دارد از فردا در اختیار استقلالی ها است و خیال فرهاد مجیدی از این بابت راحت شده است.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خیال فرهاد مجیدی راحت شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×