روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مجوز مشروط برای استقلال و پرسپولیس برای حضور در آسیا/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجوز مشروط برای استقلال و پرسپولیس برای حضور در آسیا/عکس

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از مجوز مشروط استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا لیستی از باشگاه های دارای صلاحیت برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ را منتشر کرد که استقلال و پرسپولیس مجوز مشروط دریافت کرده اند.در لیست AFC نوشته شده که باشگاه های استقلال و پرسپولیس از ایران دارای مجوز مشروط برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کرده اند. به گزارش فارس، چندی پیش کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ اعلام کرد که به باشگاه های استقلال و پرسپولیس فرصت ۳ ماهه برای تکمیل مدارک و تسویه حساب با طلبکاران خود را ارائه کرده است.۳ باشگاه گل گهر، فولاد ، سپاهان مجوز قطعی گرفته اند و هیچ مشکلی برای حضور در این رقابت ندارند.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجوز مشروط برای استقلال و پرسپولیس برای حضور در آسیا/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×