روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ذوب آهن - استقلال هم ۳ بر صفر شود!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ذوب آهن - استقلال هم ۳ بر صفر شود!

ورزش سه نوشت:مهدی تارتار با انتقاد از مسئولان فوتبال می گوید که بازیکن خارجی استقلال در دیدار با ذوب آهن نیز به عنوان بازیکن غیرمجاز بازی کرده است.

مهدی تارتار درباره غیبت هواداران در سایر ورزشگاه ها به غیر از استادیوم آزادی و همچنین ممنوعیت بازی مهاجم خارجی استقلال گفت: باید عدالت اجرا شود، هم در بحث ورود تماشاگر و هم در بحث استفاده از بازیکن خارجی.وی اضافه کرد: اگر مجوز بازی نداشتند چرا هفته های قبل بازی کردند؟ باید سازمان و نظارتی باشد و همه تیم ها را به یک چشم نگاه کنند. همه زحمت می کشند و اگر مجوز نداشتند نباید بازی می کردند.تارتار تاکید کرد: طبق قانون بازیکن غیرمجاز بازی کرده و باید بررسی شود و ببینیم چرا هفته های قبل بازی کردند و حالا بازی نکردند؟ امیدوارم کمیته انضباطی همه را به یک چشم نگاه کند.251 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ذوب آهن - استقلال هم ۳ بر صفر شود! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×