روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ادامه قهر قایدی و غیبت ۲ بازیکن در تمرین استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادامه قهر قایدی و غیبت ۲ بازیکن در تمرین استقلال

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب ۳ بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش مشرق، تمرین روز سه شنبه استقلال از ساعت ۱۲ و با صحبت های محمود فکری در جمع بازیکنان در زمین کمپ تیم های ملی آغاز شد.* پیش از این شروع تمرین از مجموعه تیم استقلال تست کرونا گرفته شد.* بازیکنان بعد از گرم کردن و کار ساده با توپ، به پاسکاری ترکیبی مشغول بودند.بخش اصلی این تمرین را مرور یک تاکتیک گلزنی تشکیل داد. در همین زمان مدافعان استقلال تمرین جداگانه ای را پشت سر می گذاشتند.* در حاشیه تمرین امروز بازیکنان با یکدیگر شوخی می کردند و دیاباته و برخی بازیکنان با چهره خندانی در برنامه های تاکتیکی حضور داشتند.*بابک مرادی به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا در تمرین امروز حضور نداشت.البته ظاهرا این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در بازی با مس ندارد و با چند جلسه فیزیوتراپی به تمرین بر می گردد.* مهدی قایدی و داریوش شجاعیان مثل روزهای گذشته در تمرین این تیم حضور نداشتند.* سعید لطفی و بهمن طهماسبی از پیشکسوتان استقلال با حضور در کمپ تیم های ملی دقایقی با محمود فکری گفت وگو کردند.*بازیکنان تیم فوتبال استقلال با توجه به برگزاری بازی درون تیمی روز گذشته سبک تر از روزهای قبل به تمرین پرداختند.* تیم فوتبال استقلال روز ۱۱ اسفندماه در رفسنجان به مصاف شاگردان محمد ربیعی می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادامه قهر قایدی و غیبت ۲ بازیکن در تمرین استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×