روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "تساوی کسل کننده استقلال و گل‌گهر/ بدون موقعیت؛ بدون گل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تساوی کسل کننده استقلال و گل‌گهر/ بدون موقعیت؛ بدون گل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نیمه نخست دیدار تیم های استقلال و گل گهر در هفته ششم لیگ برتر در حالی که دو تیم موقعیتی برای گلزنی داشته باشند، با نتیجه تساوی به پایان رسید.

نیمه نخست دیدار تیم های استقلال و گل گهر در هفته ششم لیگ برتر در حالی که دو تیم موقعیتی برای گلزنی داشته باشند، با نتیجه تساوی به پایان رسید. به گزارش خبرنگار مهر، از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم استقلال و گل گهر از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه اختصاصی گل گهر در سیرجان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.این بازی تحت الشعاع شوک بزرگی که قبل از بازی به مجموعه استقلال وارد کرد آغاز شد و فرهاد مجیدی ناچار شد به دلیل لغو مجوز استفاده از بازیکن خارجی برای این تیم، دو تغییر اجباری در ترکیب اولیه تیمش ایجاد کند. استقلال و گل گهر در این نیمه موقعیت زیادی ایجاد نکردند و این بازی سرد و کسل کننده بدون گل ۴۵ دقیقه نخست به پایان رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تساوی کسل کننده استقلال و گل‌گهر/ بدون موقعیت؛ بدون گل - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×