روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبری مهم از آینده مبهم محمود فکری در استقلال با تصمیم عجیب هیئت مدیره آبی ها !

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبری مهم از آینده مبهم محمود فکری در استقلال با تصمیم عجیب هیئت مدیره آبی ها !" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبری مهم از آینده مبهم محمود فکری در استقلال با تصمیم عجیب هیئت مدیره آبی ها !

هیئت مدیره استقلال دیشب تشکیل جلسه داد و محمود فکری سرمربی آبی ها را در سمت خود ابقا کرد، اما شنیده می شود فکری برچسب سرمربی موقت را بر پیشانی خواهد داشت و هیئت مدیره فرصتی دو هفته ای به او داده است.

نوشته خبری مهم از آینده مبهم محمود فکری در استقلال با تصمیم عجیب هیئت مدیره آبی ها ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هیئت مدیره استقلال دیشب تشکیل جلسه داد و محمود فکری سرمربی آبی ها را در سمت خود ابقا کرد، اما شنیده می شود فکری برچسب سرمربی موقت را بر پیشانی خواهد داشت و هیئت مدیره فرصتی دو هفته ای به او داده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هیات مدیره باشگاه استقلال به طور موقت و تا اطلاع ثانوی از محمود فکری سرمربی تیم حمایت کرد.کاملا مشخص است که نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر و البته مخالفت جدی چند عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در حمایت موقتی از محمود فکری تاثیر گذار است و در واقع باید گفت و پذیرفت که مدیران باشگاه استقلال هیچ گزینه ای برای معرفی به وزارت ورزش و شخص وزیر نداشتند.شاید تا قبل از بازی جمعه پرسپولیس، قلعه نویی یک گزینه قابل بررسی برای هیات مدیره باشگاه استقلال بود اما حالا شرایط کاملا فرق کرده است. فرهاد مجیدی هم که به رغم محبوبیتش، پلهای پشت سر خود را خراب کرده و فعلا نمی تواند به استقلال برگردد مگر این که تغییرات اساسی در استقلال ایجاد شود که طبعا طی ماههای آینده نخواهد بود.مسلما حمایت دلی و کامل از محمود فکری سرمربی استقلال اینی نیست که مدیران باشگاه انجام دادند. فکری که حالا بهتر از همیشه جو استقلال را شناخته خوب می داند که این مدل حمایت هیچ ارزشی ندارد. او در واقع مدیون شرایط است و باید ممنون دار !بعضی از اتفاقات غیر قابل پیش بینی باشد.به محمود فکری سرمربی استقلال برچسب موقت خورده و حالا باید پرسید در این شرایط که قاطبه هواداران استقلال هم پشت فکری نیستند،بازیکنان استقلال چطور و چرا باید به این مربی اعتماد کنند؟!بازیکنان استقلال آ ن زمان که فکری سرمربی موقت نبود، آن مدلی مقابل سپاهان اصفهان بازی کردند وای به حال امروز که نام محمود فکری سرمربی موقت است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبری مهم از آینده مبهم محمود فکری در استقلال با تصمیم عجیب هیئت مدیره آبی ها ! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×