روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • ستاره جوان و آینده دار استقلال در آستانه بازگشت به جمع آبی ها ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره جوان و آینده دار استقلال در آستانه بازگشت به جمع آبی ها ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

ستاره جوان و آینده دار استقلال در آستانه بازگشت به جمع آبی ها ؛ پارس فوتبال

با توجه به ناتوانی باشگاه آلومینیوم اراک در پرداخت مبلغ رضایت نامه 100 میلیونی حسین پورحمیدی، باشگاه استقلال طی نامه رسمی خواهان بازگشت او شده است.

نوشته ستاره جوان و آینده دار استقلال در آستانه بازگشت به جمع آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

با توجه به ناتوانی باشگاه آلومینیوم اراک در پرداخت مبلغ رضایت نامه ۱۰۰ میلیونی حسین پورحمیدی، باشگاه استقلال طی نامه رسمی خواهان بازگشت او شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دروازه بان آلومینیوم اراک با توجه به اینکه این باشگاه نتوانسته به تعهدات خود در قبال انتقال از استقلال عمل کند، در آستانه بازگشت قرار دارد.حسین پورحمیدی، دروازه بان آلومینیوم اراک که بعد از یک فصل نیمکت نشینی در استقلال تهران در نهایت در ابتدای فصل با رضایتنامه قرضی و با شرط پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان به باشگاه استقلال، راهی اراک شده بود، اکنون با درخواست این باشگاه در آستانه بازگشت قرار دارد.پورحمیدی که بعد از حضور در آلومینیوم موفق شده عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد و رضایت کادرفنی و هواداران را جلب کند، با توجه به اینکه این باشگاه طبق تعهد خود نتوانسته مبلغ رضایتنامه ۱۰۰ میلیونی را در موعد مقرر به استقلال پرداخت کند، با نامه برگشت به تیم مواجه شده است.بعد از جدایی رسول خطیبی سرمربی موفق آلومینیوم اراک در نیم فصل اول که شب گذشته راهی تراکتور شد، شاید این دومین شوک به تیم شگفتی ساز آلومینیوم اراک تلقی شود.با این حال احتمالا باشگاه آلومینیوم با پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیونی مربوط به رضایتنامه این دروازه بان، جلوی بازگشت او را بگیرد. استقلال در حال حاضر سیدحسین حسینی و رشید مظاهری را در اختیار دارد و بعید است که به دنبال بازگرداندن پورحمیدی باشد و تنها دریافتی مبلغ رضایتنامه می تواند این پرونده را ببندد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " ستاره جوان و آینده دار استقلال در آستانه بازگشت به جمع آبی ها ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×