روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • حسین پورحمیدی پس از درخشش به استقلال باز می گردد ؟ درخواست عجیب آبی ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "حسین پورحمیدی پس از درخشش به استقلال باز می گردد ؟ درخواست عجیب آبی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

حسین پورحمیدی پس از درخشش به استقلال باز می گردد ؟ درخواست عجیب آبی ها

باشگاه استقلال خواستار بازگشت دروازه بان تیم آلومینیوم اراک به تیم استقلال به دلیل پرداخت نشدن تعهدات شده است.

نوشته حسین پورحمیدی پس از درخشش به استقلال باز می گردد ؟ درخواست عجیب آبی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه استقلال خواستار بازگشت دروازه بان تیم آلومینیوم اراک به تیم استقلال به دلیل پرداخت نشدن تعهدات شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حسین پورحمیدی ، دروازه بان فصل گذشته تیم استقلال با توجه به حضور رشید مظاهری و سیدحسین حسینی تصمیم به جدایی از این تیم گرفت.مسئولان استقلال تصمیم گرفتند این بازیکن را قرضی راهی آلومینیوم اراک کنند، با این شرایط که مبلغی به عنوان رضایت نامه پرداخت شود. گفته می شود قرار بوده مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دو ماه پیش به باشگاه استقلال پرداخت می شد، اما این اتفاق نیفتاد و باشگاه استقلال خواستار بازگشت پورحمیدی به استقلال شده است.البته این باشگاه قصد ندارد حسین پورحمیدی را تحت فشار قرار دهد، اما انتظار دارد پورحمیدی و باشگاه آلومینیوم منافع باشگاه استقلال را در نظر بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حسین پورحمیدی پس از درخشش به استقلال باز می گردد ؟ درخواست عجیب آبی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×