روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال برای اردوی آماده سازی مشکل نقدینگی ندارد ؛ یک خبر خوش برای استقلال رسید

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال برای اردوی آماده سازی مشکل نقدینگی ندارد ؛ یک خبر خوش برای استقلال رسید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال برای اردوی آماده سازی مشکل نقدینگی ندارد ؛ یک خبر خوش برای استقلال رسید

باشگاه استقلال برای برپایی اردوی ۵ روزه پیش از سفر به عربستان مشکل نقدینگی ندارد.

نوشته یک خبر خوش برای استقلال رسید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه استقلال برای برپایی اردوی ۵ روزه پیش از سفر به عربستان مشکل نقدینگی ندارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال استقلال در گروه سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی عربستان، الدحیل قطر و الشرطه عراق همگروه است و آبی پوشان برای حضور در این بازی ها که از ۲۶ فروردین در جده آغاز می شود، روز ۲۲ فروردین عازم عربستان می شوند.در حالی که گفته می شد آبی پوشان قصد برپایی اردوی ۵ روزه پیش از سفر به عربستان در یکی از هتل های تهران داشتند، اما روز گذشته اخباری مبنی بر لغو این اردو به دلیل کمبود نقدینگی منتشر شد.پیگیری ها در این خصوص مشخص کرد باشگاه استقلال برای برپایی چنین اردویی مشکل نقدینگی ندارد و در صورت صلاحدید کادر فنی و در راس آنها فرهاد مجیدی، مشکلی برای برگزاری چنین اردویی نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال برای اردوی آماده سازی مشکل نقدینگی ندارد ؛ یک خبر خوش برای استقلال رسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×