روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • میلیچ برای تمدید وارد باشگاه استقلال شد ؛ این ستاره استقلالی می ماند ؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "میلیچ برای تمدید وارد باشگاه استقلال شد ؛ این ستاره استقلالی می ماند ؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

میلیچ برای تمدید وارد باشگاه استقلال شد ؛ این ستاره استقلالی می ماند ؟

مدافع کروات تیم استقلال تهران به همراه مهدی عبدیان، یکی از اعضای هیات مدیره، در باشگاه حضور یافت.

نوشته این ستاره استقلالی می ماند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع کروات تیم استقلال تهران به همراه مهدی عبدیان، یکی از اعضای هیات مدیره، در باشگاه حضور یافت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پس از بازگشت هرویه میلیچ به ایران و حضور دوباره این بازیکن در تمرینات آبی پوشان، بحث تمدید قرارداد او به میان آمد که طی روزهای اخیر مدیران باشگاه خبر از نهایی شدن آن دادند.باشگاه استقلال طی چند روز اخیر در تلاش برای نهایی کردن این موضوع بود و سخنگوی هیات مدیره نیز دو روز پیش اعلام کرد:“بعد از کش و قوس هایی آقای عبدیان مبلغ پیش پرداخت میلیچ را به باشگاه داد و هیات مدیره همه چیز را برای بستن قرارداد به سرانجام رسانده است.”به نظر می رسد که امروز قرارداد مدافع کروات استقلالی ها تمدید خواهد شد.میلیچ به همراه مهدی عبدیان، یکی از اعضای هیئت مدیره در ساختمان باشگاه حضور یافت تا برای تمدید قرارداد خود به مذاکره بپردازد.عبدیان در حین ورود به ساختمان باشگاه استقلال با تایید این موضوع اعلام کرد که پس از انجام مذاکرات در مورد آن صحبت خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " میلیچ برای تمدید وارد باشگاه استقلال شد ؛ این ستاره استقلالی می ماند ؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×