روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "وریا غفوری تحت نظر کادرپزشکی ؛ مدت دوری کاپیتان استقلال از میادین" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

وریا غفوری تحت نظر کادرپزشکی ؛ مدت دوری کاپیتان استقلال از میادین

کاپیتان استقلال که در آخرین بازی این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان دچار آسیب دیدگی شده بود، تحت نظر کادرپزشکی کار را دنبال می کند.

نوشته وریا غفوری تحت نظر کادرپزشکی ؛ مدت دوری کاپیتان استقلال از میادین اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان استقلال که در آخرین بازی این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان دچار آسیب دیدگی شده بود، تحت نظر کادرپزشکی کار را دنبال می کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وریا غفوری ، کاپیتان و ستاره آبی ها در لیگ قهرمانان آسیا، در دیدار پایانی این تیم برابر الشرطه عراق دچار آسیب دیدگی و کشیدگی همسترینگ شد.این بازیکن در بازگشت به تهران تحت نظر کادرپزشکی قرار گرفت و روز گذشته نیز MRI گرفت. قرار است با دریافت جواب آزمایشات و عکسبرداری این بازیکن، مدت زمان دوری او از میادین مشخص شود و تمرینات اختصاصی برای بهبودی را دنبال کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وریا غفوری تحت نظر کادرپزشکی ؛ مدت دوری کاپیتان استقلال از میادین از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×