روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فراز کمالوند ؛ فرهاد مجیدی برای فراز کمالوند آرزوی موفقیت کرد ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فراز کمالوند ؛ فرهاد مجیدی برای فراز کمالوند آرزوی موفقیت کرد ؛ پارس فوتبال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فراز کمالوند ؛ فرهاد مجیدی برای فراز کمالوند آرزوی موفقیت کرد ؛ پارس فوتبال

سرمربی استقلال برای مدیرفنی پیشین تیمش آرزوی موفقیت کرد.

نوشته پیام خاص فرهاد مجیدی برای فراز کمالوند پس از جدایی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی استقلال برای مدیرفنی پیشین تیمش آرزوی موفقیت کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فراز کمالوند که حدود دو ماه به عنوان مدیرفنی استقلال کنار فرهاد مجیدی حضور داشت، روز گذشته به طور رسمی از این تیم جدا شد و به سایپا رفت.پیوستن فراز کمالوند به جمع نارنجی پوشان حواشی زیادی را ایجاد کرد و باعث شد تا بسیاری از طرفداران استقلال نسبت به مدیران باشگاه موضع گیری کنند. در این شرایط اما کمالوند در مصاحبه های خود اعلام کرد جدایی اش با نظر و توافق فرهاد مجیدی صورت گرفته و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.سرمربی کنونی سایپا گفته بود که دوستی اش با فرهاد مجیدی پابرجا است و حالا مجیدی نیز به این مساله صحه گذاشته است.سرمربی استقلال با انتشار عکسی از فراز کمالوند در استوری اینستاگرامش برای این مربی و دوست چندساله اش آرزوی موفقیت کرد تا حواشی پیش آمده پایان یابد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فراز کمالوند ؛ فرهاد مجیدی برای فراز کمالوند آرزوی موفقیت کرد ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×