روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • دست رد فدراسیون فوتبال به سینه فرهاد مجیدی ؛ مشکل سرمربی استقلال برای جذب جایگزین کمالوند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "دست رد فدراسیون فوتبال به سینه فرهاد مجیدی ؛ مشکل سرمربی استقلال برای جذب جایگزین کمالوند" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

دست رد فدراسیون فوتبال به سینه فرهاد مجیدی ؛ مشکل سرمربی استقلال برای جذب جایگزین کمالوند

فراز کمالوند با جدایی از کادر فنی تیم آبی هدایت تیم سایپا را برعهده گرفته و حالا فرهاد مجیدی به دنبال جایگزین است.

نوشته دست رد فدراسیون فوتبال به سینه فرهاد مجیدی ؛ مشکل سرمربی استقلال برای جذب جایگزین کمالوند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فراز کمالوند با جدایی از کادر فنی تیم آبی هدایت تیم سایپا را برعهده گرفته و حالا فرهاد مجیدی به دنبال جایگزین است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی خیلی راحت با این جدایی موافقت کردند به این خاطر که رابطه فرهاد مجیدی و فراز کمالوند دوستانه است و نمی توانست مانع از حضور او در راس کادر فنی یک تیم لیگ برتری شود.نکته جالب بعد از جدایی فراز کمالوند تصمیم فرهاد مجیدی است. در این رابطه گفته می شود مجیدی چند گزینه خارجی را مورد نظر قرار داده و قرار است با مدیران باشگاه درباره حضور آنها در تهران صحبت کند.او در صورتی که بتواند رضایت مدیران استقلال را برای جذب دستیار خارجی جلب کند، با یکی از گزینه های مد نظرش به توافق می رسد تا این مربی نیز به تهران بیاید. به نظر می رسد مربی اسپانیایی که مجیدی در دوران حضورش در تیم امید هم علاقه زیادی به حضور او در ایران داشت اما مدیران فدراسیون فوتبال زیر بار نرفتند، یکی از گزینه های اصلی سرمربی استقلال است.اما مشکل اصلی در این بین قانون منع حضور خارجی ها در لیگ برتر است. قانونی که در ابتدای فصل مانع از حضور استراماچونی در تیم استقلال شد. اگرچه صحبت هایی مبنی بر لغو قانون منع حضور خارجی ها در تیم های لیگ برتری وجود دارد اما قانون جدید هنوز مصوب و ابلاغ نشده است و بر این اساس فرهاد مجیدی در این برهه از زمان نمی تواند دستیار خارجی به ترکیب کادر فنی تیمش اضافه کند.احمد مددی در این باره صحبت هایی ابتدایی نیز با فدراسیون فوتبال داشت اما تاکید فدراسیون فوتبال این است ممکن است برای فصل آینده این قانون دستخوش تغییر شود اما در حال حاضر استقلال نمی تواند مربی خارجی به خدمت بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دست رد فدراسیون فوتبال به سینه فرهاد مجیدی ؛ مشکل سرمربی استقلال برای جذب جایگزین کمالوند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×