روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خبر خوش برای استقلالی ها ؛ اقدامات مسئولان باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "خبر خوش برای استقلالی ها ؛ اقدامات مسئولان باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

خبر خوش برای استقلالی ها ؛ اقدامات مسئولان باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال

مسئولان باشگاه استقلال در حال فراهم کردن مقدمات لازم برای میزبانی از الهلال در تهران هستند.

نوشته خبر خوش برای استقلالی ها ؛ اقدامات مسئولان باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مسئولان باشگاه استقلال در حال فراهم کردن مقدمات لازم برای میزبانی از الهلال در تهران هستند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلالی ها در تلاش هستند تا در تهران از الهلال میزبانی کنند. تیم فوتبالاستقلال که به عنوان صدرنشین گروه سوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعد صعود کرد، در دور یک هشتم این رقابتها باید با الهلال عربستان بازی کند و بر اساس قوانین حاکم بر این مسابقات، استقلال که صدرنشین گروه خود بوده در این بازی میزبان است.با اینکه AFC هنوز رسماً اعلام نکرده بازی های مرحله بعدی به صورت متمرکز برگزار می شود یا در زمین تیم های میزبان، باشگاه استقلال از هم اکنون اقدامات اولیه خود را به منظور پذیرایی احتمالی از باشگاه الهلال در تهران انجام داده است.پس از مناقشات سیاسی بین دو کشور ایران و عربستان، در سالهای گذشته، هیچ تیم فوتبالی از دو کشور در زمین هم به میدان نرفته بودند و همواره بازی های آنها در زمین کشورهای ثالث برگزار می شد. با این حال امسال شرایط فرق کرد و استقلال و فولاد در عربستان بازی های مرحله گروهی خود را انجام دادند.مسئولان باشگاه استقلا ل در صدد هستند تا با ایجاد مقدمات لازم، در صورتی که بازی ها به صورت متمرکز برگزار نشد، شرایط برگزاری این بازی در تهران را فراهم کرده تا از حق میزبانی شان محروم نشوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خبر خوش برای استقلالی ها ؛ اقدامات مسئولان باشگاه استقلال برای میزبانی از الهلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×