روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • استقلال ؛ پایان اعتصاب استقلال پیش از رویارویی با تیم نفت مسجد سلیمان

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ پایان اعتصاب استقلال پیش از رویارویی با تیم نفت مسجد سلیمان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ پایان اعتصاب استقلال پیش از رویارویی با تیم نفت مسجد سلیمان

بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز تحریم، عصر دیروز برای بازی با نفت مسجد سلیمان به تمرین پرداختند.

نوشته استقلالی ها اعتصاب را شکستند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز تحریم، عصر دیروز برای بازی با نفت مسجد سلیمان به تمرین پرداختند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : اعضای تیم فوتبالاستقلال که قرار است فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان بروند اعتصاب یک روزه خود را شکست و آخرین تمرین تاکتیکی پیش از دیدار فردا را در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار کردند.شاگردان فرهاد مجیدی که روز یکشنبه حاضر به تمرین نشدند دیروز و در آستانه بازی با نفت مسجد سلیمان نزدیک به یک ساعت آخرین برنامه های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند. البته پیش از شروع تمرین در خصوص مشکلات مالی با یکدیگر صحبت کردند اما در نهایت با توجه به بازی فردا تصمیم گرفتند تمرین کنند تا با آمادگی به مصاف حریف بروند.تیم فوتبال استقلال از ساعت ۲۱:۱۵ فردا در ورزشگاه آزادی میزبان شاگردان فکری خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ پایان اعتصاب استقلال پیش از رویارویی با تیم نفت مسجد سلیمان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×