روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • فرهاد مجیدی پس از باخت به پرسپولیس قوی‌تر بلند شد ؛ باخت ارزشمند فرهاد مجیدی به پرسپولیس!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی پس از باخت به پرسپولیس قوی‌تر بلند شد ؛ باخت ارزشمند فرهاد مجیدی به پرسپولیس!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

فرهاد مجیدی پس از باخت به پرسپولیس قوی‌تر بلند شد ؛ باخت ارزشمند فرهاد مجیدی به پرسپولیس!

استقلال دربی دور برگشت لیگ برتر را به پرسپولیس واگذار کرد تا از کورس قهرمانی لیگ برتر باز بماند و حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هم برای این تیم به خطر افتد اما بعد از این باخت ورق برای آبی های تهرانی برگشت.

نوشته وقتی پرسپولیس به فرهاد مجیدی درس داد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال دربی دور برگشت لیگ برتر را به پرسپولیس واگذار کرد تا از کورس قهرمانی لیگ برتر باز بماند و حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هم برای این تیم به خطر افتد اما بعد از این باخت ورق برای آبی های تهرانی برگشت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای استقلالی ها ارزشمند بود اما غرور تیم فرهاد مجیدی را از کورس قهرمانی لیگ برتر دور کرد. استقلال بعد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو باخت متوالی برابر ذوب آهن و پرسپولیس را متحل شد و انتقادات از مجیدی و تیمش بالا گرفت.باخت در دربی تهران تجربه تلخی بود که مجیدی به عنوان سرمربی آن را متحمل شد و داشت آینده شغلی او را به خطر می انداخت. بعد از این شکست همه منتظر سقوط تیم فرهاد بودند. تیمی که روز به روز نتایج ضعیف تری می گیرد. مشکلات مالی و اختلاف با مدیران تیم هم مزید بر علت شده بود تا گزینه های جانشینی فرهاد هم رو شوند اما مجیدی محکم تر و باانگیزه تر از همیشه بازگشت. تیمی که شانسی برای قهرمانی نداشت، در ۶ بازی لیگ برتری خود بعد از دربی ۵ برد و یک تساوی به دست آورد و در جام حذفی هم با ۲ برد به نیمه نهایی رسید. جالب است بدانید تنها پرسپولیس در لیگ برتر توانسته از ۶ بازی آخر خود ۵ برد و یک تساوی کسب کند و یعنی استقلال با شانس اول قهرمانی پایا پای قدم برمی دارد.از قدیم گفته اند که باخت ها مقدمه پیروزی هستند. مجیدی هم درس بزرگی از باخت به پرسپولیس گرفت و تیمی ساخت که شایسته احترام است و نتایجش مورد رضایت هواداران قرار می گیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " فرهاد مجیدی پس از باخت به پرسپولیس قوی‌تر بلند شد ؛ باخت ارزشمند فرهاد مجیدی به پرسپولیس! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×