روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • اصغر ملکیان در اردوی استقلال ؛ گفت گو با شاگردان مجیدی برای حل مشکلات مالی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "اصغر ملکیان در اردوی استقلال ؛ گفت گو با شاگردان مجیدی برای حل مشکلات مالی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

اصغر ملکیان در اردوی استقلال ؛ گفت گو با شاگردان مجیدی برای حل مشکلات مالی

در حالی که این روزها بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی اختلاف عمیقی با مدیریت باشگاه دارند، اصغر ملکیان عضو هیئت مدیره آبی ها با حضور در اردوی آبی پوشان با آن ها بر سر مسائل مالی به گفت و گو نشست.

نوشته خبری خوش برای هواداران استقلال ؛ تلاش عضو هیئت مدیره برای جلب رضایت بازیکنان + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حالی که این روزها بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی اختلاف عمیقی با مدیریت باشگاه دارند، اصغر ملکیان عضو هیئت مدیره آبی ها با حضور در اردوی آبی پوشان با آن ها بر سر مسائل مالی به گفت و گو نشست. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور در اردوی این تیم پیرامون مطالبات بازیکنان با آنها به صحبت پرداخت.پیش از عزیمت تیم فوتبال استقلال به ورزشگاه آزادی، اصغر ملکیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در محل اردوی این تیم حاضر شد و بعد از جلسه با فرهاد مجیدی سرمربی این تیم، دقایقی برای بازیکنان در خصوص مسائل مالی و مطالبات بازیکنان صحبت کرد.او همچنین از تلاش های کادرفنی و بازیکنان در هفته های اخیر تشکر و برای آن ها در ادامه رقابت های لیگ برتر و جام حذفی آرزوی موفقیت کرد.تیم فوتبال استقلال از ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اصغر ملکیان در اردوی استقلال ؛ گفت گو با شاگردان مجیدی برای حل مشکلات مالی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×