روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال ؛ تردید درباره ۳ خرید جدید استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

استقلال ؛ تردید درباره ۳ خرید جدید استقلال

خریدهای جدید استقلال که مستقیما از اردوی تیم ملی به جمع استقلالی ها اضافه شده بودند در بازی با الهلال چهره امیدوارکننده ای نداشتند و حالا خیلی ها به دیده تردید به این ۳ خرید نگاه می کنند.

نوشته خریدهای جدید استقلال هواداران را ناامید کردند × اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

خریدهای جدید استقلال که مستقیما از اردوی تیم ملی به جمع استقلالی ها اضافه شده بودند در بازی با الهلال چهره امیدوارکننده ای نداشتند و حالا خیلی ها به دیده تردید به این ۳ خرید نگاه می کنند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : عارف آقاسی، زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی ۳ بازیکن خوزستانی هستند که در این فصل به استقلال پیوسته اند.۲ بازیکن اول از فولاد آمده اند و سومین نفر که از نفت آبادان راهی پرتغال شده بود بعد از جدایی از باشگاه پرتغالی اش به استقلال پیوسته است.سلمانی نه در بازی تیم ملی مقابل سوریه و نه در دیدار استقلال و الهلال نتوانست انتظارات را برآورده کند. او در بازی تیم ملی نمره ۶.۷۸ و در بازی استقلا ل نمره ۶.۴۵ گرفت و در هر دو بازی هم تعویض شد.عارف آقاسی هم در خط دفاع استقلال نمایش خوبی نداشت و تزلزل او بارها دروازه آبی ها را با خطر روبه رو کرد.یکی از پیشکسوت های استقلا ل بعد از بازی با الهلال مدعی شد کادر فنی آبی ها گول دعوت این بازیکنان به تیم ملی را خورده اند. اما نکته اینجاست که این ۳ بازیکن قبل از دعوت به تیم ملی هم در لیست مجیدی حضور داشتند.شاید در ادامه فصل و با هماهنگ تر شدن استقلا ل، شاهد درخشش بیشتری از این ۳بازیکن در ترکیب آبی ها باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال ؛ تردید درباره ۳ خرید جدید استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×