روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "بلاتکلیفی رشید مظاهری در سال منتهی به جام جهانی" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

بلاتکلیفی رشید مظاهری در سال منتهی به جام جهانی

دروازه بان سابق استقلال در نقل و انتقالات تصمیم عجیبی گرفت که به نظر نمی رسد در نهایت این شرایط به نفع او تمام شود.

نوشته شرایط عجیب رشید مظاهری در سال منتهی به جام جهانی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دروازه بان سابق استقلال در نقل و انتقالات تصمیم عجیبی گرفت که به نظر نمی رسد در نهایت این شرایط به نفع او تمام شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : معمولا در سال منتهی به جام جهانی تمام بازیکنان تلاش می کنند بهترین تصمیم را در مورد آینده خود بگیرند تا به این شکل بتوانند شانس خود را برای حضور در جام جهانی زنده نگه دارند.رشید مظاهری اما در این بین رویه متفاوتی را در پیش گرفت، او در شرایطی که می دانست به دلیل توافق نکردن با سپاهان، جایی در این تیم ندارد قبل از بازی با الهلال قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و حالا هم شرایطی دارد که بعید است امکان انتقال او به تیم های بزرگ وجود داشته باشد.در حال حاضر سپاهان دروازه بان خارجی جذب کرده است، پنجره فولاد بسته است، پرسپولیس از عملکرد ۲ دروازه بان خود راضی است و حتی گل گهر هم ۲ دروازه بان خود را جذب کرده است.با این شرایط احتمالا مظاهری فوتبالش را در تیم های سطح پایین ادامه می دهد و یا منتظر تغییرات مدیریتی در استقلال می ماند تا بتواند دوباره با این تیم قرارداد امضا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بلاتکلیفی رشید مظاهری در سال منتهی به جام جهانی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×