روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پشت پرده منتفی شدن حضور فوتاکس در استقلال ؛ پای تیم لیگ برتری در میان است؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "پشت پرده منتفی شدن حضور فوتاکس در استقلال ؛ پای تیم لیگ برتری در میان است؟" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

پشت پرده منتفی شدن حضور فوتاکس در استقلال ؛ پای تیم لیگ برتری در میان است؟

ظاهرا مدیران استقلال رقم 250 هزار دلاری به مارکو فوتاکس پیشنهاد داده اند که همین اتفاق باعث شده است این مهاجم قید حضور در استقلال را بزند.

نوشته پشت پرده منتفی شدن حضور فوتاکس در استقلال ؛ پای تیم لیگ برتری در میان است؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ظاهرا مدیران استقلال رقم ۲۵۰ هزار دلاری به مارکو فوتاکس پیشنهاد داده اند که همین اتفاق باعث شده است این مهاجم قید حضور در استقلال را بزند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مارکو فوتاکس مهاجم مجارستانی مورد نظر استقلال قیمت خود را به شکل قابل توجهی بالا برده است.جذب مارکو فوتاکس از سوی استقلال در آستانه منتفی شدن است.به گزارش پارس فوتبال، فرهاد مجیدی نام چند بازیکن خارجی را در لیست خود برای پست مهاجم قرارداده بود که یکی از آنها مارکو فوتاکس بود، بازیکنی که سابقه حضور در لستر سیتی را هم دارد و خبر حضور او در جمع آبی پوشان از طریق یک سایت خارجی رسانه ای شد.گفته می شود مبلغ اعلامی این بازیکن ۲۵۰ هزار بوده است اما او بعد از رسانه ای شدن این موضوع حالا ۴۰۰ هزار دلار می خواهد که این رقم به هیچ عنوان مورد موافقت مدیران باشگاه نیست.گفتنی است مدیران استقلال موقتا از جذب این بازیکن منصرف شده اند، مگر اینکه او حاضر شود با توافق قبلی با این باشگاه قرارداد امضا کند.در این بین شنیدیم یک تیم لیگ برتری هم برای جذب مارکو فوتاکس ابراز تمایل کرده و به همین دلیل هم او مبلغ خود را به شکل قابل توجهی بالا برده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پشت پرده منتفی شدن حضور فوتاکس در استقلال ؛ پای تیم لیگ برتری در میان است؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×