روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • جمله عجیب پیشکسوت استقلال درباره پرسپولیس : پرسپولیس که ستاره ندارد!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "جمله عجیب پیشکسوت استقلال درباره پرسپولیس : پرسپولیس که ستاره ندارد!" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

جمله عجیب پیشکسوت استقلال درباره پرسپولیس : پرسپولیس که ستاره ندارد!

فضای کل کل و کری خوانی آنقدر در فوتبال ایران «زرد» شده که گاهی حتی پیشکسوتان و کسانی که باید نقش مرجع موجه برای افکار عمومی را بازی کنند هم در این فضا ذوب می شوند.

نوشته جمله عجیب پیشکسوت استقلال درباره پرسپولیس : پرسپولیس که ستاره ندارد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فضای کل کل و کری خوانی آنقدر در فوتبال ایران «زرد» شده که گاهی حتی پیشکسوتان و کسانی که باید نقش مرجع موجه برای افکار عمومی را بازی کنند هم در این فضا ذوب می شوند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تازه ترین مصداق در این مورد میثم منیعی است. بازیکن پیشین استقلال به تازگی با حضور در یک برنامه تلویزیونی اظهارات عجیبی در مورد بحث اسپانسری پرسپولیس و استقلال داشته است.درحالی که اخیرا شایعاتی در مورد انتخاب حامی مالی مشترک برای سرخابی ها و نیز سهم هر یک از این دو تیم از درآمد آن مطرح شده، منیعی می گوید:«استقلال دو ستاره به نشانه دو قهرمانی آسیا دارد و باید پول بیشتری از کارگزار بگیرد. پرسپولیس که ستاره ندارد!»این، یک جمله است با صد تا غلط!نخست اینکه اصلا اسپانسر مشترک در فوتبال حرفه ای امروز معنی ندارد و اهل منطق باید به هر قیمتی مقابل این بازگشت به عقب بزرگ مقاومت کنند.دوم اینکه افتخارات گذشته تیم ها، تفاوتی در شرایط فعلی آنها ایجاد نمی کند. هر باشگاهی با توجه به وضع و اوضاع کنونی اش می تواند مطالبه اقتصادی و تجاری داشته باشد. ناتینگهام فارست انگلستان دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است؛ آیا این تیم باید امروز انتظار داشته باشد بیش از پاری سن ژرمن بدون جام از ناحیه تبلیغات سود کند؟نکته سوم هم اینکه اگر بازار آزاد باشد و رقابت واقعی و بدون توصیه برقرار شود، هر تیمی هر چقدر زورش رسید می تواند از اسپانسر پول بگیرد. اصلا شاید یک حامی مالی دلش خواست صدبرابر ارزش واقعی به استقلال یا پرسپولیس پول بدهد. بروید بیرون و مشتری مطلوب تان را پیدا کنید. اینکه دیگر روی آنتن آمدن و کری خواندن ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " جمله عجیب پیشکسوت استقلال درباره پرسپولیس : پرسپولیس که ستاره ندارد! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×