روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "عکس ؛ خبر فوق العاده برای استقلال و فرهاد مجیدی رسید" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

عکس ؛ خبر فوق العاده برای استقلال و فرهاد مجیدی رسید

اعضای تیم استقلال اولین تمرین خود را در زمین جدید انجام دادند.

نوشته عکس ؛ خبر فوق العاده برای استقلال و فرهاد مجیدی رسید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اعضای تیم استقلال اولین تمرین خود را در زمین جدید انجام دادند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بعد از کش و قوس های فراوان مشکل زمین تمرین استقلال حل شد. مدیران باشگاه استقلال بعد از آنکه فرهاد مجیدی زمین صنایع دفاع را تایید کرد، قراردادی یکساله را با این مجموعه ورزشی به امضا رساندند و این زمین را در اختیار گرفتند.بر این اساس تمرینات استقلال تا پایان فصل در این زمین برگزار خواهد شد. آبی های پایتخت امروز رسما به زمین صنایع دفاع اسباب کشی کردند و اولین جلسه تمرینی خود را در این زمین برگزار کردند.زمین صنایع دفاع چمن نسبتا مناسبی در این فصل از سال در اختیار دارد و از طرفی امکانات تمرینی اش هم مناسب است. حالا مجیدی و شاگردانش با دغدغه کمتری به کارشان ادامه می دهند و دیگر مشکلی از بابت زمین تمرین و امکانات مناسب نخواهند داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عکس ؛ خبر فوق العاده برای استقلال و فرهاد مجیدی رسید از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×