روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • افشاگری های کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ؛ از کاپیتانی در الاهلی تا عقب نشینی مقابل استقلالی ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری های کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ؛ از کاپیتانی در الاهلی تا عقب نشینی مقابل استقلالی ها" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

افشاگری های کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ؛ از کاپیتانی در الاهلی تا عقب نشینی مقابل استقلالی ها

محمد حسین کنعانی زادگان در گفت و گوی ضبط شده با برنامه فوتبال برتر در مورد مسائل مختلف از جمله کاپیتانی الاهلی قطر و کل کل با هواداران استقلال صحبت کرد. کنعانی در مورد کاپیتانی الاهلی گفت در یک بازی کاپیتان اول تیم تعویض شد و بازوبند را به زمین انداخت و من هم برداشتم و بر بازویم زدم، او همچنین از هواداران استقلال برای کل کل و کری خواندن با آن ها عذرخواهی کرد.

نوشته افشاگری های کنعانی زادگان مدافع پرسپولیسی تیم ملی ؛ از کاپیتانی در الاهلی تا عقب نشینی مقابل استقلالی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد حسین کنعانی زادگان در گفت و گوی ضبط شده با برنامه فوتبال برتر در مورد مسائل مختلف از جمله کاپیتانی الاهلی قطر و کل کل با هواداران استقلال صحبت کرد. کنعانی در مورد کاپیتانی الاهلی گفت در یک بازی کاپیتان اول تیم تعویض شد و بازوبند را به زمین انداخت و من هم برداشتم و بر بازویم زدم، او همچنین از هواداران استقلال برای کل کل و کری خواندن با آن ها عذرخواهی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد حسین کنعانی زادگان در گفت و گوی ضبط شده با برنامه فوتبال برتر در مورد مسائل مختلف از جمله کاپیتانی الاهلی قطر و کل کل با هواداران استقلال صحبت کرد.محمد حسین کنعانی زادگان در گفت وگویی با محمد حسین میثاقی در رابطه با کاپیتانی در بازی دومش برای الاهلی گفت:کاپیتانی من در الاهلی یک اتفاق بود. در دقیقه ۵۰ اولین بازی کاپیتان ما تعویض شد و بازوبند را روی زمین انداخت. من هم بازوبند را برداشتم و بستم. در بازی بعد هم زمانی که کاپیتان خودش تعویض شد بازوبند را به من داد.وی گفت:در الاهلی تیم خوب و جوانی داریم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.مدافع تیم ملی فوتبال ایران در مورد زوجش با خلیل زاده در قلب دفاع تیم ملی خاطرنشان کرد:او از فوتبالیست های خوب و قدیمی است. هم او و هم سید جلال حسینی چیزهای زیادی یاد من دادند. من و او ارتباط چشمی خوبی با هم داریم و هماهنگ هستیم.وی در مورد اینکه با کادر فنی تیم ملی همبازی بود، گفت:زمان دنیزلی ۱۸ سالم بود و در آن زمان کریم باقری وحید هاشمیان، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا بودند.مدافع تیم ملی در رابطه با کری های فوتبالی اش برای استقلالی ها گفت: اگر کسانی از من ناراحت شدند عذرخواهی می کنم. هیچوقت بی احترامی نکردم و این کل کل ها در فوتبال جذاب است.کنعانی زادگان در رابطه با آمار خوب در گل نخوردن گفت:باید از اسکوچیچ و کادر فنی اش تشکر کنم که کمک زیادی در این رابطه کردند.وی در خصوص بازی با کره جنوبی گفت:ما ایرانیم، آنها تیم خوبی هستند اما هیچ چیز جز پیروزی ما را راضی نمی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " افشاگری های کنعانی زادگان مدافع تیم ملی ؛ از کاپیتانی در الاهلی تا عقب نشینی مقابل استقلالی ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×