روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "احمد موسوی ؛ حضور احمد موسوی در تمرین امروز استقلال" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

احمد موسوی ؛ حضور احمد موسوی در تمرین امروز استقلال

موسوی با استقلال قرارداد دارد و تا زمانی که وضعیت قراردادش مشخص نشود باید در تمرین حاضر شود

نوشته خبری مهم درباره ستاره مغضوب فرهاد مجیدی در استقلال ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

موسوی با استقلال قرارداد دارد و تا زمانی که وضعیت قراردادش مشخص نشود باید در تمرین حاضر شود خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : احمد موسوی مدافع تیم فوتبالاستقلال درحالی که سرمربی این تیم اعلام کرده او را نمی خواهد در تمرین این تیم شرکت کرد.تمرینات تیم استقلال از ساعت ۱۱:۳۰ در مجموعه انقلاب آغاز شده است.احمد موسوی بازیکنی که چند روز قبل فرهاد مجیدی سرمربی این تیم اعلام کرد برای فصل جدید به او نیاز ندارد پس از اینکه با مسئولان این باشگاه برای مشخص شدن قراردادش گفت و گو کرد و به دلیل اینکه هنوز از سوی باشگاه تعیین تکلیف نشده طبق قراردادش امروز در تمرین حاضر شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احمد موسوی ؛ حضور احمد موسوی در تمرین امروز استقلال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×