روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی ستاره فولاد خوزستان" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

احتمال معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی ستاره فولاد خوزستان

رشید مظاهری دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران احتمال دارد با یکی از بازیکنان تیم فولاد خوزستان معاوضه شود.

نوشته مقصد احتمالی ستاره جنجالی استقلال مشخص شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رشید مظاهری دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران احتمال دارد با یکی از بازیکنان تیم فولاد خوزستان معاوضه شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رشید مظاهری، دروازه بان مغضوب تیم فوتبال استقلال تهران که در این فصل از رقابت های مختلف با حواشی بسیار زیادی هم خود هم باشگاه استقلال را آزار داده است؛ مورد توجه جواد نکونام در تیم فولاد خوزستان قرار گرفته است.فرهاد مجیدی که بار ها اعلام کرده بود حاضر نیست ۳ دروازه بان خود را در نیم فصل از دست دهد راضی شده که در صورت معاوضه مظاهری و یک بازیکن دیگر استقلال با صالح حردانی مجوز خروج رشید از استقلال را بدهد. مجیدی همچنین خواستار دریافت ضمانتنامه کتبی از سوی نکونام شده است و در صورت موافقت نکونام حاضر است مظاهری و یک بازیکن دیگر را به فولاد بدهد و حردانی را آبی پوش کند.حال باید دید آیا مجیدی و نکونام به تفاهم خواهند رسید یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " احتمال معاوضه رشید مظاهری با صالح حردانی ستاره فولاد خوزستان از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×