روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • تیم استقلال حتی اگر بخواهد شفر را برکنار هم کند پول این برکناری را ندارد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

خبر "تیم استقلال حتی اگر بخواهد شفر را برکنار هم کند پول این برکناری را ندارد" از منبع پارس فوتبال درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع lig-لیگ منتشر شد.

تیم استقلال حتی اگر بخواهد شفر را برکنار هم کند پول این برکناری را ندارد

هیچ می دانید رقم فسخ قرارداد با شفر چقدر است؟ دیروز نوشتیم بیش از ۱۰، ۱۲ میلیارد تومان این مساله روی دست استقلال هزینه می گذارد.

نوشته شفر مربی ایرانی نیست که با یک اشاره، باشگاه او را کنار بگذارد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هیچ می دانید رقم فسخ قرارداد با شفر چقدر است؟ دیروز نوشتیم بیش از ۱۰، ۱۲ میلیارد تومان این مساله روی دست استقلال هزینه می گذارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مصاحبه پیشکسوتان تیم استقلال که اغلب اعتقاد دارند برکناری شفر در این شرایط به صلاح نیست بسیار جالب است.البته این پیشکسوتان درست می گوید و و مسلما آنها صلاح استقلال را می خواهند. در چنین شرایطی چرا باید به فکر گزینه آخر که همان برکناری است بود؟ می شود از راهکارهای دیگری برای برون رفت استقلال از بحران استفاده کرد.فقط می ماند یک مساله خیلی مهم؛ استقلال حتی اگر بخواهد شفر را برکنار هم کند پول این برکناری را ندارد. هیچ می دانید رقم فسخ قرارداد با شفر چقدر است؟ دیروز نوشتیم بیش از ۱۰، ۱۲ میلیارد تومان این مساله روی دست استقلال هزینه می گذارد.شفر مربی ایرانی نیست که با یک اشاره، باشگاه او را کنار بگذارد. بنابراین استقلال حتی اگر تمایل به برکناری شفر هم داشته باشد، پولش را ندارد!خبر ورزشی + 0 - 0

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " تیم استقلال حتی اگر بخواهد شفر را برکنار هم کند پول این برکناری را ندارد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×