روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مظاهری و مرادمند عاملان ممنوعیت کلاب هاوس برای استقلالی ها" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مظاهری و مرادمند عاملان ممنوعیت کلاب هاوس برای استقلالی ها

حضور مرادمند و مظاهری در گروهی در کلاب هاوس دردسرساز شد.به گزارش طرفداری، امروز خبری مبنی بر ممنوعیت حضور اعضای تیم فوتبال استقلال در کلاب هوس منتشر شد که ظاهرا مدیران باشگاه برای این مساله دلیل مشخصی داشته اند.ماجرا به حضور استقلالی ها در عربستان برمی گردد که محمد حسین مرادمند و رشید مظاهری تا دم صبح در یک گروه کلاب هوس حضور داشتند و در مورد استقلال پاسخ هواداران این باشگاه را می دادند.بعد از این اتفاق فرهاد مجیدی به این 2 بازیکن تذکر جدی داد و در بازگشت به تهران از مدیران این استقلال درخواست کرد که حضور در کلاب هوس را برای بازیکنان این تیم ممنوع کند.در حال حاضر هیچکدام از بازیکنان استقلال حق حضور در کلاب هوس را ندارند تا اتفاق های اینچنینی تکرار نشود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مظاهری و مرادمند عاملان ممنوعیت کلاب هاوس برای استقلالی ها از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×