روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "باور نکردنی؛ جدایی زننده های 13 گل از 14 گل استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باور نکردنی؛ جدایی زننده های 13 گل از 14 گل استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

اکثر بازیکنانی که مهمترین نقش را در صعود استقلال از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشتند در بازی با الهلال حضور نداشتند.به گزارش طرفداری، استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سخت ترین گروه ممکن قرار داشت اما آبی ها توانستند با کنار زدن الدحیل، الاهلی عربستان و الشرطه عراق به عنوان سرگروه راهی مرحله یک هشتم نهایی این بازی ها بشوند.استقلال در 6 بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا جمعا 14 گل زد که سهم شیخ دیاباته 5 گل، فرشید اسماعیلی 3 گل، مهدی قائدی 3 گل، محمد نادری 2 گل و ارسلان مطهری یک گل بود.جالب است بدانید از میان این نفرات فقط ارسلان مطهری در این تیم مانده و کسانی جایگزین باقی بازیکنان شدند که از نظر سطح بازی کیفیت پایین تری دارند. به جز این رشید مظاهری هم که در هر 6 بازی استقلال فیکس بود، مدتی است قرارداد خود را با آبی ها فسخ کرده است.اگر سوال شما این است عملکرد استقلال در نقل و انتقالات موفق بوده یا نه، با خواندن این مطلب به راحتی می توانید جواب سوال تان را بگیرید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باور نکردنی؛ جدایی زننده های 13 گل از 14 گل استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×