روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حامد لک پرسپولیس را در جام نگه داشت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حامد لک پرسپولیس را در جام نگه داشت

شماره 81 پرسپولیس در چند نوبت مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در حالی شب گذشته موفق شد با یک گل مقابل استقلال تاجیکستان به پیروزی برسد که بازیکنان حریف در چند نوبت تا آستانه گلزنی به پرسپولیس پیش رفتند اما حامد لک یک تنه مقابل این حملات ایستاد و مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد تا پرسپولیس همچنان در جام بماند.حامد لک که در دور گروهی به عنوان بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان معرفی شد، شب گذشته یک بار دیگر آن قدر خوب کار کرد تا یکی از بهترین های تیمش مقابل خط حمله پرقدرت استقلال تاجیکستان باشد.لک که در یک سال اخیر ۲۵ کلین شیت در رقابت های داخلی و آسیایی برای پرسپولیس داشته، با بسته نگه داشتن دروازه تیمش در بازی شب گذشته نه تنها تعداد کلین شیت هایش را افزایش داد بلکه خیال گل محمدی را بابت قفس توری پرسپولیس هم راحت کرد. شاید اگر واکنش های حامد لک نبود استقلال تاجیکستان با موقعیت هایی که روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد می توانست به یک پیروزی شیرین خانگی دست پیدا کند اما هشت پای پرسپولیسی ها باز هم با واکنش هایش پرسپولیس را در جام نگه داشت.بیشتر بخوانید:تمجید اکانت AFC از واکنش حامد لک، سنگربان پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان / فیلممهدی واعظی: حامد لک می تواند به تنهایی پرسپولیس را به قهرمانی برساند

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حامد لک پرسپولیس را در جام نگه داشت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×