روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "برنامه سنگین استقلال در لیگ و جام حذفی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برنامه سنگین استقلال در لیگ و جام حذفی

استقلال بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان باید در 3 روز 2 بازی انجام بدهد.به گزارش طرفداری، استقلال فردا در هفته پانزدهم لیگ برتر به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود، بازی که آبی ها امیدوار هستند با پیروزی در آن نیم فصل را با صدرنشینی به پایان برسانند.اتفاق عجیب اما اینکه استقلال بعد از این بازی در تاریخ 28 دی در جام حذفی به مصاف پیکان می رود و با تنها 3 روز استراحت در تاریخ دوم بهمن با هوادار بازی خواهد کرد.این برنامه از آن جهت عجیب است که هوادار از بازی های جام حذفی کنار رفته و آنها با استراحت کافی بازی هفته شانزدهم خود را برگزار می کنند.بیشتر بخوانید:نفت مسجدسلیمان - استقلال؛ فراز سر قرار با فرهاد می آید؟ / پیش بازیپایان کار رشید مظاهری در استقلال بدون بازی خداحافظی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برنامه سنگین استقلال در لیگ و جام حذفی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×