روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیام عارف غلامی به عیسی آل کثیر با طعنه و کنایه / عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیام عارف غلامی به عیسی آل کثیر با طعنه و کنایه / عکس

فوتبال در شبکه های اجتماعی / عارف غلامی استوری ای برای مهاجم پرسپولیس منتشر کرد.به گزارش طرفداری، عیسی آل کثیر، مهاجم پرسپولیس به علت پارگی رباط صلیبی ادامه فصل بیست و یکم را از دست داده است. به همین منظور، افراد زیادی به علت این مصدومیت برای این بازیکن آروزی موفقیت و او را حمایت کردند. در آخرین مورد، عارف غلامی، مدافع استقلال که او نیز در ابتدای فصل رباط داد، به حمایت از آل کثیر پرداخته و در بخشی از استوری خود کنایه ای هم به باشگاه استقلال زده که در پایین مشاهده می کنید:عیسی جان، درسته تو زمین با هم رقیبیم اما به عنوان بازیکن بیرون از زمین برات آرزوی سلامتی می کنم امیدوارم دوران تنهایی و روزهایی که در آخرین اولویت تو هر زمینه ای قرار می گیری سریعتر برات بگذره و قوی تبر برگردی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیام عارف غلامی به عیسی آل کثیر با طعنه و کنایه / عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×