روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اختلاف دو مدیر بر سر کمپ استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اختلاف دو مدیر بر سر کمپ استقلال

از قرار معلوم برخلاف موارد مطرح شده، مشکلات مالی عامل تأخیر در تکمیل فاز اول کمپ ناصر حجازی نبوده است و مسأله به اختلافات داخلی بازمی گردد. به گزارش طرفداری و به نقل از روزنامه ایران ورزشی، قرار بود زمین چمن کمپ مورد نظر حداکثر تا هفته دوم تیرماه آماده شود و استقلال تمرینات خود را آنجا برگزار کند ولی میان دو نفر از مدیران باشگاه استقلال بر سر پروژه اختلاف پیش آمد چون یکی از آنها تأکید داشت بهتر است زمین چمن با تعداد محدودی از رختکن ها آماده شود و کار اینجا استارت بخورد تا استقلال از خانه به دوشی نجات پیدا کند و بقیه کار حداکثر تا ابتدای پاییز به پایان برسد.اما مدیر دیگر اعتقاد داشت با توجه به اینکه سرمربی جدید خارجی است، تا وقتی رختکن ها و سایر امکانات تکمیل نشود، اصلاً نباید در این زمین تمرین کرد. این ماجرا در نهایت موجب بروز اختلافات جدی شد و کار به جایی رسید که فعلاً پروژه در حال تکمیل است ولی استقلالی ها نمی توانند از زمین مورد نظر استفاده کنند و داستان حداقل تا اواخر تابستان ادامه خواهد داشت./ایران ورزشی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اختلاف دو مدیر بر سر کمپ استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×