روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "قهرمان های بعد از سال های قهرمانی استقلال؛ پرسپولیس 55 درصد شانس قهرمانی دارد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قهرمان های بعد از سال های قهرمانی استقلال؛ پرسپولیس 55 درصد شانس قهرمانی دارد!

در تاریخ فوتبال ایران استقلال 9 بار قهرمان لیگ شده است، در 8 بار گذشته، بعد از قهرمانی استقلال یک بار مسابقات لیگ برگزار نشد اما در سالهای دیگر تیم پرسپولیس 4 بار از 7 بار عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورده و سه بار دیگر قهرمانی به تیم های فوتبال سپاهان، فولاد و سایپا رسیده است.به گزارش طرفداری، به عبارتی در 55 درصد از سالهای بعد از قهرمانی تیم استقلال تهران، تیم پرسپولیس قهرمان شده است.این سال ها را با هم مرور می کنیم:سال 1349: استقلال قهرمان و سال بعد از آن پرسپولیس قهرمان شدسال 1353: استقلال قهرمان و سال بعد از آن پرسپولیس قهرمان شدسال 1368: استقلال قهرمان و سال بعد از آن لیگ برگزار نشدسال 1376: استقلال قهرمان و سال بعد از آن پرسپولیس قهرمان شدسال 1379: استقلال قهرمان و سال بعد از آن پرسپولیس قهرمان شدسال 1384: استقلال قهرمان و سال بعد از آن تیم سایپا قهرمان لیگ شدسال 1387: استقلال قهرمان و سال بعد سپاهان قهرمان مسابقات لیگ شدسال 1391: استقلال قهرمان و سال بعد فولاد قهرمان لیگ شدسال 1400: استقلال قهرمان و سال بعد از آن هنوز برگزار نشده است

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قهرمان های بعد از سال های قهرمانی استقلال؛ پرسپولیس 55 درصد شانس قهرمانی دارد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×