روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ریکاردو ساپینتو اعتقادی به عزیزبک آمانوف ندارد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ریکاردو ساپینتو اعتقادی به عزیزبک آمانوف ندارد؟

از روند بازی های تدارکاتی استقلال اینطور به نظر می رسد که ریکاردو ساپینتو چندان تمایلی به سبک بازی عزیزبک آمانوف نداشته باشد.به گزارش طرفداری، استقلال تاکنون در اردوی ترکیه دو بازی دوستانه برگزار کرده است که در بازی اول باشگاه استقلال اقدام به انتشار ترکیب هر 2 نیمه بازی کرد و در بازی دوم فقط ترکیب اولیه این تیم منتشر شد.جالب است بدانید نام آمانوف در هیچکدام از این سه ترکیب قرار نداشت و او در هر 2 بازی فقط دقایق کمی فرصت بازی پیدا کرد.آنطور که از بازی های دوستانه استقلال مشخص به نظر می رسد آمانوف هنوز موفق نشده نظر ساپینتو را جلب کند اما او این فرصت را دارد بتواند تا شروع لیگ خودش را به ترکیب اصلی تحمیل کند.بیشتر بخوانید:مهندس جدید استقلال، ازبک است!استقلال به دنبال رقیب برای آمانوف؛ خرید خارجی استقلال، هافبک پشت مهاجم است

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ریکاردو ساپینتو اعتقادی به عزیزبک آمانوف ندارد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×