روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

خبر "مباشری: اگر مسئولان پدیده کتبا مخالف تعویق بازی باشند، در تختی به میدان می‌رویم - اخبار تسنیم" از منبع تسنیم درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مباشری: اگر مسئولان پدیده کتبا مخالف تعویق بازی باشند، در تختی به میدان می‌رویم - اخبار تسنیم

هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: اگر مسئولان پدیده خراسان به طور کتبی مخالفت خود را با تعویق بازی هفته دوازدهم اعلام کنند، مجبوریم در ورزشگاه تختی بازی کنیم.

هادی مباشری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه مسئولان پدیده اعلام کرده اند که بلیت سفر به تهران و کارهای رزرو هتل برای بازی با استقلال را انجام داده اند، اظهار داشت: این کار عرف است که برای هر بازی پیش بینی تهیه بلیت و رزرو هتل صورت بگیرد. همانطوری که ما برای بازی با استقلال خوزستان برای چهارم آذرماه بلیت رزرو کرده ایم، مسئولان پدیده نیز کارشان را به درستی انجام داده اند.وی افزود: با توجه به مصدومانی که در بازی با سایپا در ورزشگاه تختی داده بودیم، اعلام کردیم زمین کیفیت لازم را ندارد. از مسئولان سازمان لیگ و پدیده خواستیم که مساعدت کرده و بازی به تعویق بیفتد، چرا که سلامت بازیکنان مهم است. پدیده ای ها شفاها مخالفت کردند، اما کتبا به سازمان لیگ مخالفت خود را اعلام نکرده تا به ما هم ابلاغ شود.یحیی گل محمدی: مسئولان سازمان لیگ گفتند بازی استقلال - پدیده قطعاً برگزار می شود معاون اجرایی در خصوص اینکه اگر مسئولان پدیده به صورت کتبی مخالف تعویق بازی باشند، چه تصمیمی می گیرند، گفت: اگر این شرایط پیش بیاید، مجبوریم در تختی بازی کنیم. ابتدای فصل طبق الزامات AFC، ورزشگاه آزادی و تختی به عنوان ورزشگاه اول و دوم معرفی کردیم. با توجه به کیفیت پایین تختی، به ما پیشنهاد برگزاری بازی در زمین سوم مثل شهدای شهر قدس را داده اند، اما از سازمان لیگ خواهش کرده ایم که بازی را به تعویق بیاندازند. ما در تختی با مصدومیت علی کریمی و پژمان منتظری روبرو شدیم و از این بابت ضرر کرده ایم. بحث بلیت فروشی و حضور هواداران به کنار، ما بحث مان سلامت بازیکنان است.مباشری در پایان عنوان کرد: تصمیم نهایی را سازمان لیگ در رابطه با تعویق بازی می گیرد، اما امیدوارم این سازمان و همچنین مسئولان پدیده مساعدت کنند تا بازی به تعویق بیفتد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مباشری: اگر مسئولان پدیده کتبا مخالف تعویق بازی باشند، در تختی به میدان می‌رویم - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×