روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سیدحسین مقابل ذوب‌آهن به 100 می‌رسد؟(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیدحسین مقابل ذوب‌آهن به 100 می‌رسد؟(عکس)

دروازه بان استقلال به احتمال فراوان در دیدار با ذوب آهن صدمین بازی خود را برای آبی ها انجام می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی دروازه بان آبی های پایتخت که در فصل جاری کمتر برای استقلال به میدان رفته به احتمال فراوان در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل ذوب آهن در ترکیب استقلال بازی خواهد کرد.با توجه به فشردگی مسابقات استقلال کادرفنی به احتمال فراوان در بازی فردا با ذوب آهن از سیدحسین حسینی درون دروازه تیمش استفاده خواهد کرد و رشید مظاهری نیمکت نشین خواهد شد.اگر حسینی فردا درون چارچوب دروازه استقلال باشد اما یک اتفاق جالب را تجربه می کند. این دروازه بان که از پایه های استقلال رشد کرده و سابقه زیادی در این تیم دارد، تاکنون 99 بازی با پیراهن آبی ها در رقابت های لیگ برتر ، لیگ قهرمانان و جام حذفی انجام داده و با حضور مقابل ذوب آهن به رکورد 100 بازی با پیراهن استقلال می رسد.حسینی اولین بار در سال 1392 و زمانی که امیر قلعه نویی هدایت استقلال را برعهده داشت، در دیدار با کاسپین قزوین در جام حذفی به عنوان دروازه بان استقلال به میدان رفت و از آن زمان نام خودش را بر سر زبان ها انداخت. حالا بعد از 8 سال حسینی تعداد بازی هایش برای استقلال را به 100 می رساند که در نوع خودجالب است.این اولین حضور سید حسین حسینی در ترکیب استقلال است؛ او در سال 92 به عنوان یک جوان آینده دار مقابل کاسپین قزوین در جام حذفی به میدان رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیدحسین مقابل ذوب‌آهن به 100 می‌رسد؟(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×