روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حسرت بزرگ حقیقی در ورزشگاه آزادی (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسرت بزرگ حقیقی در ورزشگاه آزادی (عکس)

سنگربان باتجربه تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مقابل پرسپولیس نتوانست دروازه خود را بسته نگه دارد تا در مقابل تیم سابق خود، دست خالی از زمین بازی خارج شود.

به گزارش "ورزش سه" نیمکت نشینی علیرضا حقیقی در بازی رفت پرسپولیس-گل گهر باعث شد تا انتظار او برای رویارویی با تیم سابقش به درازا بکشد و حالا شب گذشته و در ورزشگاه آزادی، با نظر امیر قلعه نویی، سنگربان باتجربه و سابق تیم ملی فوتبال ایران فرصت پیدا کرد تا مقابل پرسپولیس به میدان برود؛ حقیقی انگیزه های زیادی داشت تا پس از ناکامی مقابل استقلال در ثبت کلین شیت، مقابل تیم سابق خود بتواند دروازه اش را بسته نگه دارد.او در صحنه اعلام پنالتی به سود حریف که منجر به گل اول پرسپولیسی ها شد، به خوبی مسیر توپ ترابی را تشخیص داد اما در مهار آن ناکام بود و گل دوم هم که به شکل تماشایی وارد دروازه شد و کاری از دستان او ساخته نبود؛ در صحنه گل سوم پرسپولیس هم که با شلیک نوراللهی به ثمر نشست، حقیقی دستان خود را در مسیر توپ قرار داد اما شدت توپ زیاد بود و پس از برخورد به دستان حقیقی به گوشه دروازه رفت.این چنین بود که علیرضا حقیقی که انگیزه های بالایی برای کلین شیت مقابل تیم سابق خود داشت، در نهایت دست خالی و با شکست از ورزشگاه آزادی خارج شود؛ او در لیگ بیستم، 18 بار نوبت حضور در ترکیب گل گهر را به دست آورده که 6 کلین شیت در کارنامه اش به ثبت رسیده است و امیدوار است بتواند در هفته های باقیمانده از لیگ بیستم، با درخشش خود به صعود گل گهر در مسیر کسب سهمیه آسیایی کمک کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسرت بزرگ حقیقی در ورزشگاه آزادی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×