روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "در انتظار گل شماره 900 استقلال در لیگ برتر " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

در انتظار گل شماره 900 استقلال در لیگ برتر

گل اول استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان گل شماره 900 آبی ها در تاریخ رقابت های لیگ برتر است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی فرداشب در برابر نفت مسجدسلیمان صف آرایی خواهد کرد که این بازی در کنار اهمیت های خاصی که برای شاگردان فرهاد مجیدی در پی دارد، می تواند باعث زده شدن یک رکورد جالب هم بشود.استقلال که از دوره اول رقابت های لیگ برتر در بازی های مختلفی به میدان رفته، تاکنون 899 گل در تاریخ این مسابقه به ثمر رسانده و حالا این فرصت نصیب آبی ها شده تا در بیستمین دوره رقابت ها نهصدمین گل خود را به ثبت برسانندو این آمار را افزایش بدهند.اولین گلی که استقلال در بازی های آینده لیگ برتر بزند، گل شماره 900 آنها خواهد بود و هواداران استقلال منتظرند تا ببینند این گل توسط چه کسی به ثمر می رسد.از طرفی با توجه به اینکه احتمال باز کردن دروازه نفت مسجدسلیمان توسط استقلالی ها وجود دارد، احتمالا در بازی فرداشب آبی ها به رکورد 900 گل زده در رقابت های لیگ برتر خواهند رسید.گفتنی است؛ دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان ساعت 21:15 سه شنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " در انتظار گل شماره 900 استقلال در لیگ برتر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×