روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مصطفوی: از طرف مدیریت پالس های مثبتی گرفته ایم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصطفوی: از طرف مدیریت پالس های مثبتی گرفته ایم

مربی استقلال گفت که وضعیت محمد نادری چندان جدی نیست و این بازیکن سریعا می تواند به شرایط عادی برگردد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال موفق شد به روند خوب خود ادامه داده و با تک گل سبحان خاقانی از سد تیم محمود فکری عبور کند. صالح مصطفوی مربی استقلال در پایان بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: بازی خوبی بود. همانطور که در کنفرانس قبل از بازی عرض کرده بودم، در هفته های آخر بازی با تیم هایی که پایین جدول هستند سنگین است. تیم حریف هم خیلی خوب بازی کرد و زحمت کشید. بچه های ما بابت بازی 120 دقیقه ای برابر پرسپولیس خستگی خیلی زیادی داشتند. یکسری تغییرات را دادیم و خدا را شکر بازی را بردیم.وی درباره اینکه آیا اعتصاب در تمرین تأثیری هم داشته است یا خیر. چون اگر آن اعتصاب رخ نمی داد، استقلال می توانست با گل های بیشتری ببرد. او پاسخ داد: به هر حال اینجا راجع به بازی صحبت کنیم. پالس مثبتی از سوی مدیریت دریافت کرده ایم.مصطفوی در مورد مصدومیت محمد نادری گفت: او در صحنه آخر بازی بلند شده بود که سر بزند. حالا برخوردی با سر او بوده و کمی سرگیجه و افت فشار داشت که اکنون کادرپزشکی در حال رسیدگی به اوست. مسئله جدی نیست و ان شالله سریع برمیگردد.مربی استقلال درخصوص اینکه با توجه به قطعی شدن جایگاه سومی این تیم، در بازی های باقیمانده از بازیکنان جوانان استفاده می کند یا خیر گفت: اجازه بدهید، این بازی تازه تمام شده است. برویم بازی حریف را ببینیم، در این خصوص فکر می کنیم و تصمیم می گیریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصطفوی: از طرف مدیریت پالس های مثبتی گرفته ایم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×