روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رقابت یک و دوازده؛ روز از نو، روزی از نو(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رقابت یک و دوازده؛ روز از نو، روزی از نو(عکس)

دروازه بان های استقلال این روزها رقابت فشرده ای با یکدیگر دارند.

به گزارش "ورزش سه"، با بازگشت رشید مظاهری به استقلال رقابت جذاب فصل گذشته میان او و سیدحسین حسینی دوباره شکل گرفته است.البته مظاهری به دلیل دوری نسبتا طولانی از تمرینات فعلا از نظر بدنی شرایط چندان مناسبی ندارد اما او با انجام تمرینات اختصاصی قصد دارد خودش را به دوران خوب برساند تا بتواند برای حضور درون دروازه استقلال رقابت کند.از سوی دیگر سیدحسین حسینی در بازی های پایانی فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای داشت و توانست جواب اعتماد فرهاد مجیدی را در بازی های مختلف به خوبی بدهد. حسینی در بازی با الهلال عربستان هم با وجود اینکه دو گل دریافت کرد اما شب خوبی داشت و چند سیو مناسب هم انجام داد.با این شرایط احتمالا شاهد آن باشیم که استقلال فصل جدید لیگ برتر را هم با دروازه بانی حسینی شروع کند اما رقابت میان گلرهای شماره یک و دوازده استقلال موضوعی است که در طول رقابت ها می تواند جذابیت ویژه ای داشته باشد.مظاهری و حسینی فصل گذشته نیز بدون حاشیه خاصی در کنار یکدیگر حضور داشتند و حالا برای لیگ بیست و یکم نیز این ماجرا تکرار خواهد شد. رقابتی که از همین حالا شروع شده و شاهد ادامه دار شدنش خواهیم بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رقابت یک و دوازده؛ روز از نو، روزی از نو(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×